Göktürk Bilişim | Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

SSS
S. Göktürk Bilişim Kimdir ?
Göktürk Bilişim Teknolojileri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. adı ile hizmet veren kurumumuz; Dell yetkili onarım merkezi, Koç sistem çözüm ortağı olarak hizmet sağlamaktadır. Bu zamana kadar bilişim alanında birçok çözüm partneri ile birçok çözüme katkı sağlayan firmamız. Volkan Gümüş tarafından yönetilmektedir. İncirli Mahallesi / Etlik - Keçiören 'de bulunan teknik servisimiz ve satış merkezimizde Yeni nesil Dell marka Laptop bilgisayarların satışının  yanı sıra garanti kapsamında da onarımı sağlanmaktadır. Garanti süresi tamamlanan DELL cihazları için ise yedek parça temini ve garantili cihaz onarımı hizmeti sağlanmaktadır.
S. Garantisi biten DELL bilgisayarımın arızası durumunda ne yapmalıyım ?
Dell cihazınızın garantisi tamamlandığında daha önceden yerinde destek hizmeti garantiniz bulunsa bile artık cihazınızı yetkili servisimize kendinizin ulaşıtırması gerekecektir. Firmamız garantisi tamamlanan dell cihazlara da tam destek hizmeti sağlamaya devam etmektedir. Garanti dışı cihazınızın onarımı için gerekli yedek parça temini ve Dell onarım prosedürüne uygun arıza onarımı sayesinde cihazınızı eski durumuna getiriyoruz. Bu konuda detaylı bilgi alabilmek için firmamıza ulaşınız.
S. Göktürk Bilişim Dell Garanti Kapsamında Onarım Hizmeti
Ankara ve iç anadolu bölgesinde tek başına garanti kapsamında onarım sağlayan firma olan servisimiz, Dell cihazlarınızın garanti kapsamında onarımının sağlandığı ve ücret ödemeden garantili hizmet alabildiğiniz bir kurumdur. Bu konuda her ne kadar tek başımıza faaliyet gösteriyor olsak da DELL Türkiye her zaman destekleri ve katkıları ile bizim yanımızda yer almaktadır. Firmamızın güçlenmesine sağladığı katkılar ile bu günlere ulaşmamızda katkısı yadsınamaz.
Bizler de sizin bu konuda bize olan güveninizin farkında olduğumuzdan yeni dönemde de DELL Yetkili Servisi olarak hizmet sunmak ve DELL arızası ve cihaz satışı konusunda aklınıza takılacak herhangi bir soruda size yardımcı olmak isteriz.Ankara'da tek dell yetkili servisi olan firmamız geçmişte sağladığı destekleri geleceğe de taşıyarak DELL tutkunlarını ve müşterilerini asla yanlız bırakmamak konusunda kararlıdır.
S. Garanti kapsamında onarımda bulunan dell cihazımı ne kadar süre beklerim?
Garanti kapsamında bize getirdiğiniz DELL cihazınızın arızası için en kısa sürede çözüm sağlayarak size sunmaktayız, bazı arıza durumlarına göre onarım süresi değişmektedir. Yedek parça değişimi gereken durumlarda ise parçanın DELL stoklarından temin edilebilmesi durumunda birkaç günde parça temin edilebilmektedir. DELL stoklarında bulunmayan yedek parçaların yurt dışından temini gerektiğinden bu süre birkaç haftaya kadar çıkabilmektedir.
Bu süreler tahmini süre olarak sunulmuş olup daha detaylı bilgi almak ve gerçekçi çözümler sağlamak için firmamıza 0312-330-35-55, 0312-321-12-13 nolu sabit telefonlardan ulaşabilirsiniz, Müşteri hizmetlerimiz size daha net bir bilgi sunacaklardır.
S. Garantisi yeni biten DELL bilgisayarımın arızası durumunda ne yapmalıyım ?
Garantisi yeni tamamlanan dell cihazınızın arızasında ; yetkili servisimize cihazınızı ulaştırabilirsiniz. Cihazınızın garantisi tamamlandı ise yerinde hizmet desteğiniz varsa bile bundan yararlanmanız da artık mümkün değildir. Bu sebeple cihazınızı yetkili servisimize getirerek, titiz bir işcilik ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Servisimizde garanti dışında kalan cihazların onarımında da büyük imkanlar sağlanmaktadır. Piyasada temin edilemeyen yedek parçaların temin edilebilmesi, DELL onarım prosedürüne uygun işcilikler ile yapılan onarımlar sağlanmaktadır. 
S. Yapılan işlemlere garanti veriyor musunuz ?
Firmamızda yapılan işlemlerin tamamı garantili işlem olarak yapılır. Onarım ve yedek parça değişim işlemlerinde 6 ay içerisinde aynı sebepten tekrar eden arızalarınız servisimiz tarafından ücretsiz karşılanır.
S. Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde tek yetkilendirilmiş dell arıza onarım merkeziyiz
Ankara'da ve hatta iç anadolu bölgesinde DELL Türkiye desteği ile yetkilendirilmiş olan tek onarım merkeziyiz.Bununla birlikte dell cihaz satışları da sağlamaktayız. Siz değerli son kullanıcılara doğrudan ulaşarak bu hizmetleri size sunma gayretinde olan firmamız istekleriniz üzerine yetkili servisliğin yanı sıra cihaz satışı ve teşhiri de yapmaktadır. Merak ettiğiniz cihazları yerinde görebilir firmamızda teknik personelden bilgi alabilirsiniz. Bu kapsamda dell cihaz satışlarına katkı sağlamak ve siz değerli müşterilerimizi de kaliteli cihazlarla buluşturmak niyetindeyiz. Ankara'da İncirli mahallesi Keçiören adresinde faaliyette olan yetkili servisimizde 09:00-18:00 mesai saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Türkiye'nin ve Ankara'nın her bölgesinden bizi tercih eden yüzlerce DELL müşterisi sayesinde hizmetlerimizin kalitesini de gün be gün arttırıyoruz. Garanti kapsamında onarım veya garanti dışı cihazlarınızın onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
S. Yerinde hizmet desteği olan garantili cihazımın arızası durumunda ne yapmalıyım?
Yerinde hizmet desteği olan dell garantili cihazınızın arızası durumunda 0212-371-90-54 ve 0212-371-90-55 nolu telefon hatlarından dell müşteri hizmetlerine ulaşarak cihazınızın adresinizden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Kuryeler vasıtasıyla servisimize ulaşacak olan cihazınızın bize ulaşmasının ve durumun değerlendirilmesinin ardından sizlere dönüş sağlanacaktır.
S. Kargomu size gönderirken hangi kargo şirketlerini kullanabilirim?
Gönderinizin en kısa sürede ulaşması için ülkemizin en seçkin ve en geniş teslimat ağına sahip kargo firmalarından Aras kargo ile kargonuzu bize indirimli olarak gönderebilirsiniz, Bize kargo ile gönderilen ürünlerinizin arıza onarımı tarafımızdan yapılmış ise geri gönderim yaparken siz kargo ücreti ödemezsiniz. Anlaşmalı kargolarımız sayesinde sizlere gönderici ödemeli olarak ev veya iş yeri adresinize gönderilecektir.
Kargo Adresimiz : İncirli mahallesi Gn.Dr.Tevfik Sağlam Cad. No:82/C Keçiören/Ankara adresine postanızı yollayabilirsiniz.
Firma Bilgilerimiz : Göktürk Bilişim Teknolojileri
Telefon : 0312-321-12-13
S. Nasıl Ödeme Yapabilirim
Firmamızda nakit ödeme yapabileceğiniz gibi kredi kartı ile ödeme de yapabilirsiniz, şehir dışından ödeme yapacak müşterilerimiz Havale / Eft ile veya mail order ile ödeme yapabilirler
S. Kargo ile gönderim yapmam mümkün mü ?
Evet. Türkiye 'nin 81 ilinden de arızalı masaüstü bilgisayar kasası, laptop, monitor, bilgisayar, pc, dizüstü tüm cihazılarınızı anlaşmalı kargolarımız ile güven içerisinde gönderim yapabilirsiniz.
Kargo Adresimiz : İncirli mahallesi Gn.Dr.Tevfik Sağlam Cad. No:82/C Keçiören/Ankara adresine postanızı yollayabilirsiniz.
Firma Bilgilerimiz : Göktürk Bilişim Teknolojileri
Telefon : 0312-321-12-13
S. Yapılan işlemler esnasında veri kaybı yaşar mıyım ? Bilgilerim yedeklenmeden işlem yapıyor musunuz ?
Firmamızda yapılan tüm işlemler sizin bilginiz dahilinde yapılır ve asla bilginiz ve izniniz dışında işlem yapılmaz. Özellikle veri konusuna çok önem veriyoruz ve yapılan işlemlerde asla veri kaybı ve bilgilerin silinmesi durumu ile karşılaşmazsınız.
S. Laptopum Düştü Ne Yapmalıyım ?
Laptopun düştü mü? Endişelenme!
>Kalifiye, güler yüzlü dizüstü bilgisayar tamir personellerimiz onu tekrar hayata döndürecek. Olağanüstü sabit fiyatlarla yapılan basit düzeltmelerden, tüm dizüstü bilgisayar sorunlarının teşhis ve onarımını yapıyoruz. Hızlıyız, biz profesyoneliz ve samimiyiz. Bize gelebilirsin ya da sana geliriz.Ayrıca akşamları ve hafta sonları çalışıyoruz, bu yüzden acil bir onarımı beklemek zorunda kalmayacaksınız. Ya da makinenizi iş yerinize veya evinize toplayabilir, onarabilir ve geri verebiliriz. Neredeyse tüm dizüstü bilgisayar onarımları yerinde gerçekleştiriliyor. Diğer tüm onarımlar için, ertesi gün bir hizmet sunuyoruz.
S. Laptop Klavye Değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım ?
Yapışkan veya eksik tuşlar? Dizüstü bilgisayarınızın klavye değişim zamanınız gelmiş ozaman. Markalı veya ulusal alternatiflerden önemli ölçüde daha düşük bir klavye değiştirme maliyeti ile klavye onarım servisimiz, hem mutlu hem de çalışan makineleri garanti eder. Klavye onarımını servisimiz kalifiye, deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilmekte ve hem DELL hem de Windows makineleri için uygundur. Dizüstü bilgisayar klavye değiştirme servisimiz hızlı ve kullanışlıdır. Klavye onarım işlerini dışarıda bırakmıyoruz. Ve bu, genellikle makinenizi aynı günde onarabileceğiniz anlamına gelir. Dizüstü bilgisayarı bir gecede tutacağız ve ertesi gün size geri götüreceğiz. Bu Hizmetlerimiz için teslimat ücret farkı alınmaktadır. Ürünü teslim ederken Lütfen Teslimat İsteğinizi Belirtiniz.
S. Dizüstü Temizlik Hizmeti İhtiyacım Var Ne Yapmalıyım ?
Dizüstü bilgisayar temizleme servisimizle dizüstü bilgisayarınızı iyi bir sağlıkta tutun. Tüm marka ve modeller için hızlı, aynı gün hizmet sunuyoruz. Dizüstü bilgisayar fan temizleme hizmetlerimiz devam eden bilgisayar sağlığı için hayati önem taşımaktadır. Makineniz iki yıldan eskiyse ve hayranlarını hiç temizlememişse, onlara ihtiyaç duyması muhtemeldir. Dizüstü bilgisayar fanınız, kasa içerisinde sıkıca paketlenmiş hayati bileşenleri soğutmaktan sorumludur. Bilgisayarın çalışma elemanları tarafından oluşturulan sıcak havayı havalandırma deliklerinden dışarı üfler. Ama hava, bu havalandırma deliklerinden geçen tek şey değil. Zamanla, fanın hareketiyle makineye emilen küçük toz ve kir parçacıkları, bıçakları tıkarlar.
S. Dizüstü Bilgisayar Fanının Değiştirilmesi
Soğutma fanı gitti mi? Dizüstü bilgisayar fan değiştirme servisimiz oldukça fiyatlıdır ve hızlıdır. Dizüstü bilgisayarınızı evinizden veya iş yerinizden alacağız ve fan onarımı tamamlandıktan sonra size geri vereceğiz. Soğutma fanı, dizüstü bilgisayarınızın ısı giderme sisteminin önemli bir parçasıdır. İşlemci ve diğer parçalar tarafından üretilen sıcak havanın çıkarılmasından sorumludur. Modern dizüstü bilgisayar tasarımlarında, hava genellikle ısı çıkışlarından, ısı çıkışlarından dışarı üflenen fana giden egzozu veren bir "ısı borusu" sistemi kullanılarak çıkarılır. Dizüstü bilgisayarınızdaki her şey çok sıkı bir şekilde paketlendiğinden, bozuk veya arızalı bir fan kritik bir konudur.Soğutma sisteminiz giderse, pahalı bir dizüstü bilgisayar sadece birkaç saat içinde gereksiz olabilir. Fan onarım hizmetlerimiz bunu durdurmak için burada.
S. Projeksiyon Cihazları Bakım ve Tamiri
Servisimizde işinin ehli kalifiye personelimiz sayesinde projeksiyon cihazları için her türlü bakım onarım, arıza izalesi ve yedek parça değişimi gibi bir çok teknik hizmet sağlamaktayız. Malumunuz bu konuda hizmet sağlayan bir firma bulunamanın zor olduğu gibi; bu konuda işinde ehil kişileri bulmanın da oldukça zor olduğunun farkındayız. Teknik servis ve doğru çözümü sunabilecek az bulunan güvenli işletmelerden biri olsak da sizlere en güzel hizmeti sağlamak asıl gayemiz. Her marka ve model cihazınız için size teknik servis hizmeti sağlamaktayız projeksiyon tamiri konusunda yetkin eleman, yeterli malzeme ve yedek parçaya sahibiz.
goktürkbilisim goktürkbilisim goktürkbilisim
goktürkbilisim
 Hemen Ara
03123212120
goktürkbilisim
  WhatsApp

Bilgisayar Bakım/ Onarım Ankara